Ülkemiz ve dünya Hi-Fi kullanıcıları için güzel bir haber daha…

Lookab®, Hi-Fi sistem kullanıcıları için, iki yeni High-End Power Cord (Güç Kablosu) ürünü satışa sundu!

2M KABLO A.Ş., Lookab® markalı ürün gamına Hi-Fi müzik sistemleri için ürettiği, High-End kalitesindeki iki yeni ürünü olan Power Cord ‘ları ekledi.

1993 yılından beri Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesine, üst düzey ve spesifik kablo üretimi yapan ve konusunda uzman olan 2M KABLO, ülkemizdeki High-End sistem kullanıcılarının yoğun ilgi ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği, Lookab® markası altında en üst kalitedeki iki ürününe Optirius ve Prinilius adını verdi.

Lookab® Optirius güç kablosu, serinin en üst modeli olma özelliğini taşıyor. Üst kalitede özel eskitme ahşap kutusu ve Lookab® Optirius’un kutu içindeki yılanı andıran heybetli yapısı da bunu destekliyor. Serinin bir alt modeli olan Lookab® Prinilius’da büyük kardeşi olan Lookab® Optirius’u aratmayacak kalite ve işçilikte yapılmış.

Lookab® markalı Optirius’un kesit yapısı, bilinen Power Cord ‘lardan çok farklı! Normal bir Power Cord’un kablo kesitinde tüm damarları kapsayan tek bir ana ekranlama sargısı ya da folyo bulunmaktadır. Lookab® Optirius’un iç yapısında ise, her bir damarın etrafında ayrı bir bakır folyo ve OFC bakır örgü ekran örgüsü var. Her bir damarın etrafı bu şekilde ekranlandıktan sonra, dış ana kılıfın altında, tekrar OFC bakır örgü ekran bulunmaktadır. Serinin bir alt modeli olan Lookab® Prinilius’da yine standart Power Cord’lardan farklı olarak, dış ana kılıfın altında bakır folyo ve OFC bakır örgü ekrana sahip.

Her iki kablonun izolasyon ve kılıf malzemeleri de çok özel ve pahalı materyaller kullanılarak üretilmiş. Kablonun en dış kısmı yine, özel bir örgüyle kaplanmış. Her iki Power Cord’un da uçlarında, 24 Ayar altın kaplama Schuko ve IEC fişler kullanılmış.

Hi-Fi sistem kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılanan bu gelişme, ülkemizde de tüm dünyaya adını duyuracak başarılı ve üst kalite de ürünler yapılabildiğinin bir ispatı. Ürünlerin kutulamaları ve sunum şekilleri de çok etkileyici. Özellikle Lookab® Optirius’un kutusu hanımlarla beyler arasında kavga çıkarabilir. Çünkü, mükemmel bir mücevher kutusu olmaya aday.