Firma Bilgileri İçin Üzerlerine Tıklayınız..

2M Kablo San. ve Tic. A.Ş.
dc35945cc6ba4683885a8f35c225d2e8

Telefon0(212) 672 73 14 – 4 Hat
Faks0(212) 672 73 12
Eposta2mkab@2mkab.com
Web Sitesi www.2mkab.com

Altın Kablo Sanayi Anonim Şirketi
altin-kablo

Telefon0 262 3715119-20
Faks0 262 3712919
Epostainfo@altinkablo.com.tr
Web Sitesi www.altinkablo.com.tr

Bemka Emaye Bobin Teli ve Kablo Sanayii A.Ş.
9c63d5aa6d994e6a920b50521430859b

Telefon0216 593 27 27
Faks0216 593 43 43
Epostav.dedeoglu@bemkawire.com
Web Sitesi www.bemkawire.com

Borsan Kablo Elektrik Aydınlatma San. ve Tic A.Ş.
e43b1e7a70c34b6eb17f153d89fd3146

Telefon(212) 210 5262 – 63
Faks(212) 210 5268
Eposta
Web Sitesi www.borsan.com.tr/

Demaş Kablo Sanayi ve Tic. A.Ş
LOGO

Telefon0262 744 16 16
Faks0262 744 41 60
Epostademas@demaskablo.com.tr
Web Sitesi www.demaskablo.com.tr

Demirer Kablo Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.
5b1f79855ec9444cbabe6a2e359762dd

Telefon0(212) 261 51 63 (pbx)
Faks0(212) 258 16 56
Eposta
Web Sitesi www.masscable.com.tr

Emek Kablo San.ve Tic.Ltd.Şti
a94c5d7902c94d0db3241b03571dda99

Telefon212 210 39 55 / 56
Faks212 210 35 62
Epostasatis@emekkablo.com
Web Sitesi www.emekkablo.com

Erse Kablo İmalatı San. ve Tic. Ltd. Şti.
erse_logo_son

Telefon212 320 26 80
Faks212 320 26 84
Epostaersekablo@ersekablo.com.tr
Web Sitesi www.ersekablo.com.tr

Etabir Birleşik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.
be945b0a10524ef1b1f7b452675a8dd5

Telefon(0 212) 293 16 64
Faks(0 212) 243 05 00
Epostainfo@etabirkablo.com
Web Sitesi www.etabirkablo.com

ETK Kablo San. ve Tic. A.Ş
d6ba2258172e4cf3a69fd61343b95750

Telefon0216 311 10 34
Faks0216 311 14 19
Epostaetkkablo@etkkablo.com.tr
Web Sitesi www.etkkablo.com.tr

Hasçelik Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.
4941950c31b54fb0a456576e7c95d278

Telefon+90 352 321 15 55 Pbx
Faks+90 352 321 18 29
Epostakablo@hascelik.com.tr
Web Sitesi www.hascelik.com.tr

HASTEL KABLO SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
bf326de049a54d3a946ac73c542ba826

Telefon0 212 238 68 23
Faks0 212 238 69 02
Epostainfo@hastelkablo.com
Web Sitesi www.hastelkablo.com

Hes Hacılar Elektrik San. ve Tic. A.Ş
6e598c4e464e4a319b31749b1cae271f

Telefon0352 442 25 40
Faks0352 442 25 50
Epostahes@hes.com.tr
Web Sitesi www.hes.com.tr

Nexans Türkiye Endüstri ve Tic. A.Ş.
nexans

Telefon0212 266 01 60
Faks0212 266 01 70
Epostainfo@nexans.com.tr
Web Sitesi www.nexans.com.tr

Ören Kablo San. Ve Tic.Ltd.Şti.
c0f22755e38c454db921280ddbad96a8

Telefon0212 220 48 00
Faks0212 220 50 21
Epostaoren@orenkablo.com
Web Sitesi www.orenkablo.com

Öznur Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.
03a9b7a891a8498b87f5e58dde4ae272

Telefon0212 252 77 34 (3 Hat)
Faks0212 243 26 67
Epostaoznur@oznurkablo.com.tr
Web Sitesi www.oznurkablo.com.tr

Pamukkale Kablo San. ve Tic. A.Ş.
98c368e77f754490bc33d54a6871cb6e

Telefon0258 371 26 10
Faks0258 371 25 13
Epostainfo@pamukkalekablo.com.tr
Web Sitesi www.pamukkalekablo.com.tr

Reçber Kablo Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
f1bbd6bc47f04ed099310239ec1eacbc

Telefon212 774 23 23 (122)
Faks212 774 23 24
Epostainfo@recber.com.tr
Web Sitesi www.recber.com.tr

Sarkuysan Elektrolitik Bakır San. ve Tic. A.Ş.

523952fe37b249868681fedcdca65349

Telefon(0262) 676 66 00
Faks(0262) 676 66 80
Epostainfo@sarkuysan.com
Web Sitesi www.sarkuysan.com

Surtel Kablo San. A.Ş.
5fdf188b113f46b0a1b36a0e6e9cb550

Telefon0212 411 16 00
Faks0212 624 25 78
Epostainfo@surtel.com.tr
Web Sitesi www.surtel.com.tr

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri AŞ.
08ece19ebbd244bba2594e29e195adf1

Telefon0212 393 77 00
Faks0212 393 77 67
Eposta
Web Sitesi www.tr.prysmian.com

Ünika Üniversal Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.

3c46e59a6d45420199f26e3ee3c365d3

Telefon0 212 278 23 53
Faks0 212 279 37 51
Epostaexport@unika.com.tr
Web Sitesi www.unika.com.tr

Üntel Kablo Sanayi ve Ticaret A.Ş.

981e137489f64ef681572f7822496c37

Telefon0216 634 25 77
Faks0216 634 25 77
Epostainfo@untel.com.tr
Web Sitesi www.untel.com.tr

Vatan Kablo A.Ş.
eb5dcb222df14a9f96048ad0789e0687

Telefon0212 210 33 31-32-34
Faks0212 210 33 43
Epostavatan@vatan.com.tr
Web Sitesi www.vatan.com.tr

Mega Metal San. ve Tic Ltd. Şti.

Telefon:  +90 212 243 54 54
Faks:  +90 212 243 81 80
Eposta:  info@megametal.com.tr
Web Sitesi: www.megametal.com.tr